Socialinių Tinklų Marketingas

Socialinių tinklų svarba gyvenime labai ženkliai kinta. Kol vienu atveju tai vis dar gali pasirodyti kaip pramoga, kuri padeda susirasti naujų draugų bei palaikyti santykius su senais, tuo tarpu kitu atveju tai terpė, padedanti rimtiems verslams siekti dar daugiau pripažinimo.

Šiais galimybių laikais maža kaina ir prieinamumas nebėra svarbiausi kriterijai, kurie gali užtikrinti perkamumą. Žmonės vis dažniau ieško socialiai atsakingų verslų ir renkasi remti būtent tokius. O per socialinius tinklus perduoti žinutę visuomenei ir tuo pačiu potencialiems klientams – lengviausia ir pasiekiamumas didžiausias.

Facebook Reklama
Instagram Reklama

Facebook pagal vartotojų skaičių vis dar išlieka pats populiariausias socialinis tinklas visame pasaulyje. 2021 metų duomenimis Facebook naudojasi net 3 milijardai vartotojų, o tai yra beveik 40% visos pasaulio populiacijos. Matant tokius skaičius būtų keista manyti, kad Jūsų verslo modelis yra toks išskirtinis, kad Facebook reklama būtų nenaudinga. Atlikus išsamią Jūsų paslaugos ar produkto analizę bei išgryninus tikslinę Facebook reklamos auditoriją galima ne tik padidinti Jūsų prekinio ženklo žinomumą, tačiau ir padidinti pardavimus.

Instagram socialinis tinklas 2021 metų duomenimis reitinguojasi 4 vietoje tarp populiariausių. Juo naudojasi net 1.4 milijardo planetos žmonių. Lietuvoje Instagram platforma yra 2 vietoje. Kaip didžiausius šio socialinio tinklo privalumus galime išskirti populiariuosius “Stories” ir sparčiai augančius “Reels”. Instagram reklamos auditorijos parinkimas vyksta lygiai taip pat kaip ir Facebook, tad atlikus jūsų produkto ar paslaugos rinkos analizę galime nesunkiai rasti tikslinį klientą ir dėti visas pastangas, kad reklama būtų įdomi!

Darbų Eiga

Vadovaudamiesi rezultatais gautais iš analizės bei konsultuodamiesi su jumis paruošiame strateginį planą. Nustatome į kuriuos socialinius tinklus akcentuosimės, kas bus jūsų tikslinė auditorija.

2) Strateginis Planas

Atliekame jūsų produkto ar paslaugos rinkos analizę. Peržvelgiame konkurentus, įvertiname jų stipriąsias ir silpnąsias vietas.

4) Statistika

Turėdami strateginį planą nesunkiai galime pradėti reklamos darbus. Kursime reklamos vizualus, skelbimus, tvarkysime bendrą socialinių tinklų paskyrų informaciją.

3) Turinio Kūrimas

1) Analizė

Kiekvieno mėnesio pabaigoje arba po kiekvienos reklamos kampanijos pabaigos gausite išsamią reklamos statistiką. Galėsite matyti visą norimą informaciją bei vertinti paslaugos efektyvumą.

Susisiekite su mumis

Papasakokite mums apie savo projektą ir mūsų komandos specialistai padės jį įgyvendinti!