SEO paslaugos - Search Engine Optimization arba lietuviškai - svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Daugeliui tai yra girdėta marketingo sritis, tačiau ne visi supranta šios paslaugos reikšmę.

Dažnai pastebime, jog klientai svetainės optimizavimo paslaugas maišo su Google Ads reklama, tačiau tai yra visiškai du skirtingi dalykai, kadangi dirbdami su SEO, Jūs niekada nemokėsite už klientų apsilankymą svetainėje!

SEO paslaugos - tai techninių tinklalapio parametrų, struktūros, vidinio ir išorinio turinio optimizavimas. Tai yra pastovus procesas, atnešantis ilgalaikę investicijų grąžą (ROI).

Pagrindinis SEO paslaugų tikslas yra iškelti svetainės puslapį į kuo aukštesnę poziciją tarp Google paieškos rezultatų pagal norimą raktažodį, taip padidinant svetainės lankomumą.

Kiekvienas žmogus ieškantis Jūsų tipo produkto ar paslaugos Google paieškoje susiduria su begale Jūsų konkurentų puslapių, tačiau dažniausiai aplanko svetaines esančias pirmose paieškos rezultatų vietose, o Jūsų puslapis lieka nepastebėtas.

Taigi SEO paslaugos padės Jums aplenkti konkurentus ir padaryti, kad Jūsų svetainė būtų kuo aukštesnėje pozicijoje pagal Jūsų norimą raktinį žodį ir taip pritraukti organinį srautą bei užtikrinti investicijų gražą.

Koks yra pagrindis SEO paslaugų tikslas?

Kas yra SEO?

6) Vidinis SEO

Vidinis optimizavimas susideda iš penkių pagrindinių etapų (techninis, turinio, vidinių nuorodų, On-Page ir UX optimizavimas). Prieš atlikdami bet kokį pakeitimą, jį visų pirma testuojame ir įsitikiname, kad tai nepablogins Jūsų turimų pozicijų.

Darbų Eiga

1) SEO Auditas

Profesionalių SEO įrankių pagalba nustatome pagrindines svetainės technines klaidas. Vėliau kiekvieną svetainės puslapį nuodugniai išanalizuojame rankiniu būdu bei paruošiame detalias kiekvieno puslapio ataskaitas su taisytinomis vietomis.

2) Raktinių Žodžių Analizė

Naudodami įvairius įrankius atliekame raktinių žodžių analizę. Įvertiname kiekvieną raktinį žodį atskirai, testuojame įvairias raktažodžių kombinacijas. Pritaikydami savo patirtį parenkame mažiau konkurencingus bei konkurencingus, tačiau perspektyvius raktinius žodžius.

3) Konkurentų Analizė

Atlikdami konkurentų analizę įvertiname jų stipriąsias bei silpnąsias vietas ir taip pasiruošiame preliminarų veiksmų planą. Išanalizavę konkurentus puikiai matome, kokie veiksniai lemia pozicijų augimą Jūsų nišoje.

5) Techninių Klaidų Taisymas

Darbus pradedame nuo techninių klaidų taisymo, kurių sąrašą gauname po svetainės audito. Optimizuojame svetainės greitį bei pritaikome ją mobiliajai versijai. Sutvarkome HTML kodą ir įsitikiname, kad serveris dirbtų sklandžiai.

7) Išorinis SEO

Atliekant išorinį optimizavimą talpiname Jūsų svetainės nuorodas į kitas, panašaus pobūdžio svetaines ir taip pritraukiame dirbtinį srautą siekiant pakelti puslapio reitingus Google paieškos sistemoje.

8) SEO Darbų Palaikymas

Kadangi SEO nėra vienkartinis darbas, kurį atlikus užtikrinama aukšta pozicija Google paieškoje - su juo reikia dirbti pastoviai. Tik tokiu atveju galite būti tikri, kad pasiektos pozicijos išliks ir konkurentai nesugebės Jūsų aplenkti.

4) SEO Strategijos Rengimas

Atlikus ankstesnius darbus paruošiame profesionalią SEO strategiją kurią aptariame su klientu. Jos pagalba lengvai išgryniname kliento svetainės silpnybes ir sudarome bendradarbiavimo planą.

SEO Paslaugos

Susisiekite su mumis

Papasakokite mums apie savo projektą ir mūsų komandos specialistai padės jį įgyvendinti!