Google Ads

Kas yra Google Ads?

Google Ads - vienas didžiausių reklamos kanalų pasaulyje. Profesionaliai atlikta ir tiksliai optimizuota Google Ads kampanija gali stipriai padidinti klientų srautą bei Jūsų įmonės pardavimus. Google Ads skelbimų pagalba galite ne tik pritraukti naujus klientus, tačiau ir susigrąžinti senus, apie Jūsų verslą jau pamiršusius pirkėjus. O didžiausias pliusas yra tas, jog rezultatus matysite nuo pat pirmos reklamos paleidimo dienos.

Kodėl verta naudoti Google Ads?

Tiksliai ir efektyviai sustrateguota Google Ads kampanija dažniausiai nereikalauja milžiniškų investicijų. Savo biudžetą galite lengvai paskirstyti ir valdyti.

Pagrindinis Google Ads kampanijos privalumas – klientai į Jūsų puslapį pradės eiti jau nuo pirmųjų kampanijos paleidimo valandų, todėl Google Ads kampanijų grąža paskaičiuojama itin lengvai ir aiškiai.

Pagal oficialią Google statistiką, išleidus 1€ Google Ads reklamai, Jums grįžta 1.9€ vertės pardavimas. Tai, žinoma, yra vidurkis, tačiau visą šią asmeninę statistiką galėsite matyti ir savo Google Ads paskyroje, kadangi matysite kiekvieno paspaudimo kainą, kuris raktinis žodis yra pelningiausias ir atvirkščiai. Tokiu būdu galėsite koreguoti savo biudžetą ir strategiją.

Google Ads Reklamos Tipai

TEKSTINĖ GOOGLE ADS PAIEŠKA

Populiariausias Google Ads reklamos tipas, kurio pagalba galite atsirasti pirmoje paieškos vietoje pagal Jūsų norimą raktinį žodį.

GOOGLE ADS PROGRAMĖLĖSE

Išokančios reklamos naudojantis įvairias telefono programėles, Google Play parduotuvėje esančios reklamos. Visa tai sukurta būtent šios reklamos galimybės pagalba.

VIETINĖ GOOGLE ADS REKLAMA

Šis reklamos tipas daugiausiai naudojamas Google Maps platformoje. Tikslas – pritraukti vietinius klientus. Puiki galimybė nekilnojamo turto verslams.

VAIZDINĖ GOOGLE ADS REKLAMA

Reklama rodoma išoriniuose kanaluose: Youtube baneriai, naujienų portalai, įvairios programėlės ir t.t. Šis reklamos būdas tinka vykdant remarketingo kampanijas.

YOUTUBE REKLAMA

Youtube reklamos prieš prasidedant vaizdo įrašui kurį ruošiatės žiūrėti - Google Ads Youtube reklama. Puikiai tinka norint pritraukti organinį srautą.

IŠMANIOJI GOOGLE ADS REKLAMA

Ši reklama reikalauja mažiausiai priežiūros. Jos pagalba būsite matomi visur, nes Google Ads automatiškai parinks geriausias vietas jūsų reklamai.

Susisiekite su mumis

Papasakokite mums apie savo projektą ir mūsų komandos specialistai padės jį įgyvendinti!